18 Temmuz 2024
  • Bartın33°C
  • Ankara33°C
  • Bolu33°C
  • Kastamonu32°C
  • Zonguldak33°C
  • Karabük35°C

SİYONİZMİN KURUM VE KURULUŞLARI

İsmail Kaya

26 Kasım 2023 Pazar 18:55

 -4-

En Üst Kademede RT

En Yüksek, Kabbalist sırlarının tamamını bilen bir Başhaham ve diğer kademelerde

temayüz ederek en üst makama ulaşmış iki yardımcı Kabbalist, yani Kabbala’ya tam olarak bilen hahamlardan teşekkül etmektedir. Bu en üst RT kademesinin altında bir görünmeyen en üst yönetim meclisi SANHEDRİN kademeleri bulunmaktadır.

Üç Kabbalist, RT, SANHEDRİN bütün Siyonist organizasyonların, İsrail devleti dahil, bağlı oldukları haham topluluğudur.

SANHEDRİN

Sanhedrin üyeleri, KABBALA eğitimi almış olan hahamların arasından geçtiler. Bu gizli yönetim meclisi kadrosunun içinde genel yönetimi gözeten 70 KABBALİST HAHAM/Genel Gözetim Meclisi) olarak İsrail’de toplanırlar. Bu ruhani mecliste, Şayet herhangi bir eksilme olursa yerine üyeleri seçmek yetkisiyle görevli dört Haham bulunmaktadır. 

SANHEDRİN’deki Kabbalist hahamlara bağlı olarak çalışan ayrıca bir YEMİNLİ 70’LER GRUBU vardır ki bunlar siyonizmin adına bütün dünyanın yönetimini yapmaktadırlar ve GDD’yi yönetmektedirler. Siyonizmin ve GDD’nin bütün kademeleri bunlara itaat etmeye mecburdurlar. ABD’de ROCKEFELLER, İngiltere’de ROTHSHILD’ler bu Yeminli 70’le Grubu’na dahildirler. Grubun ayrıca Avrupa’da ve Japonya’da ayakları vardır.

Piramit’in SANHEDRİN’in üst kademesinin altındaki bütün kademelerin hepsi bunlara bağlıdır. Bu 70’ler(GDD) gurubuna bağlı Dünyayı yöneten kuruluşlar vardır.

Bu kuruluşlar:

B’NAİ B’RİTH

Amacı siyonizm’in dünya çapındaki menfaatlerini gözetmek ve siyonizm’in hedefi olan dünya hakimiyeti sağlamak. Bu teşkilat bugün Birleşmiş Milletler diye bildiğimiz teşkilatın beynini oluşturur. Birleşmiş Milletler Teşkilatının bütün kilit noktalarında üyeleri bulunur. 

Bu üyeleri vasıtasıyla uluslararası kararları istedikleri gibi yönlendirmektedir. Esasen Birleşmiş Milletler Teşkilatı, Siyonizm tarafından bunun için kurulmuştur. B’NAİ B’RİTH 1938’de dört önemli Siyonist organizasyonunun taktiklerini ve planlarını hazırlayan “GENEL YAHUDİ KURULTAYI’nı oluşturmuştur. B’NAİ B’RİTH kendisine bağlı “ALEPH ZADİK ALPH” adlı teşkilatı vasıtasıyla bütün dünyadaki 13-21 yaş guruplarına mensup gençlere SİYONİZM DÜŞÜNCESİ’ni aşılamak üzere geniş faaliyette bulunmaktadır. Türkiye’de B’NAİ B’RİTH’in ayağı FAKİRLERİ KORUMA DERNEĞİ’dir.

BİLDERBEG GRUP

Bilderberg Grup, 1954 mayıs ayında Hollanda’nın Osterbeek kentindeki Bilderber Oteli’nde toplanan bir gurup Yahudi tarafından kururlmuştur. Asıl kurucusu İsveç Farmasonluğunda üstadı azam Yahudi din adamı Joseph Retinger’dir. Gizli yönetim merkezi, diğer Yahudi örgütlerinda olduğu gibi İsrail’dedir. Bilderberg birçok kaynakta ‘Dünyanıhn Efendileri” şeklinde tanımlanır. Örgüt, kara para, siyaset, gizli örgütler ve iş dünyasının ünlülerini bir araya getitirir. Heryıl üç gün toplanır. Toplantlar sırasında konuların gizli kalacağına dair söz verilir. Görüşmelerden sonra yalnızca katılanlara özel bir rapor dağıtılır. Bu örgütle ilgili en detaylı bilgi İspanyol İstihbarat Örgütü’nün üst düzey yöneticisi Luis Gonzaler Mata’nın kitabıdır. “Dünyanın Gerçek Efendileri” isimli kitap 1975 yılında Pariste Bernard Grassed Yayınevi tarafından yayınlanmış fakat piyasadan toptan satın al9ınmış ve okuyucuya ulaşmadan engellenmiştir.

Bu kademenin altında bir yandan yukarıya bağlı ve onların emirlerini yerine getirmeye memur Mason Locaları Teşkilatları ve bunlara adam hazırlayan ROTRY, LİONS, DİNER, PROPELLER,YMCA teşkilatları Siyonizmin dünya hakimiyeti için çalışırlar.

Devam eden yazıda siyonizmin emrinde olan fakat uluslararası birer kuruluş gibi gözüken yapılar anlatılacaktır.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.