22 Nisan 2024
  • Bartın11°C
  • Ankara11°C
  • Bolu12°C
  • Kastamonu6°C
  • Zonguldak13°C
  • Karabük9°C

ESNAF VE VATANDAŞLAR BAŞKAN’I ADAY ADAYLIĞIYLA İLGİLİ TEBRİK ETTİLER

artın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, kent merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu. Fırıncıoğlu, esnafların sıkıntılarını, sorunlarını birebir dinleyerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Esnaf ve Vatandaşlar Başkan’ı Aday Adaylığıyla İlgili Tebrik Ettiler

14 Aralık 2023 Perşembe 16:34

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, kent merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu. Fırıncıoğlu, esnafların sıkıntılarını, sorunlarını birebir dinleyerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ziyaretleri sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Fırıncıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bartın Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu nedeniyle iletilen tebrikleri kabul etti. Belediye çalışmalarıyla ilgili vatandaşların görüşlerini alan Fırıncıoğlu, kendisine iletilen talepleri tek tek not alarak, ilgili birimleri yönlendirdi.

“Şükranlarımı Sunuyorum”

Ziyaret programının ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Fırıncıoğlu; “İlimizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir rol oynayan tüm esnaflarımıza bereketli kazançlar diliyorum. Bartın’ı daha yaşanılabilir bir il haline getirmek için halkımızdan bizzat tavsiyeler almaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın önerileri doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Belediye olarak ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında ve yerinde olması için vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bilindiği gibi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimize giderek, aday adaylığı başvurumu yapmıştım. Bu sürecin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bir kez daha başvurum sırasında yanımda olan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Bugün gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerimizde aday adaylığımla ilgili güzel dilek ve temennilerde bulunan tüm vatandaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.