BARTIN TSO'DAN KARAKAYA'YA ZİYARET
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, beraberindeki heyetle birlikte Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vekili Uğur Karakaya'yı makamında ziyaret etti.
![Bartın TSO'dan Karakaya'ya Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/20456.jpg)
16 Mayıs 2024 Perşembe 15:58
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S.Cem Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı ve Yücel Oğullar, Meclis Üyesi Okay Güldal ve Genel Sekreter Ahmet İncekara ile Bartın Vali Yardımcısı ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vekili Uğur Karakaya'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Karakaya ile il çalışmaları ve Bartın TSO'nun faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Karakaya'nın misafirperverliği ve ilgisi için içtenlikle teşekkür eden Başkan Halil Balık, "Kurumlar arası birlik ve beraberlik, toplumun her alanında güçlü ve sürdürülebilir gelişimin temel taşlarından biridir. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Bartın'ın kalkınması için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazırız" dedi. Vali Yardımcısı Uğur Karakaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nın faaliyetlerini yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Bartın'ın gelişimi için elbirliğiyle çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
- Geri
- Ana Sayfa
- Normal Görünüm
- © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.