20 LİTRE ETİL ALKOL ELE GEÇİRİLDİ
Bartın Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından kaçakçılığın men ve takibine yönelik yapılan çalışmalarda 20 litre etil alkol ele geçirildi.
![20 litre etil alkol ele geçirildi](https://d.ajansbartin.com/news/19954.jpg)
31 Ekim 2023 Salı 11:13
Dün Bartın Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından kaçakçılığın men ve takibine yönelik yapılan çalışmalarda Kemerköprü Mahallesi 901. Sokak’ta M.A isimli şahıstan; 20 litre etil alkol ele geçirildi. Bartın Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda M. A. isimli şahsa 5607 SKM suçundan işlem yapıldı.
Yorumlar
- Geri
- Ana Sayfa
- Normal Görünüm
- © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.